Náš tým

Informace o naší třídě
 • Seznamte se s naším týmem

  se vzděláním a praxí v předškolní péči
 • O nás

   

  Bára – vedoucí

  Do čeho má smysl v životě investovat lásku, čas a energii ? Za sebe odpovím, že rozhodně do dětí. Mé studium bylo zaměřeno na předškolní pedagogiku a psychologii. Byla jsem učitelkou v mateřských školách, jsem maminka dvou dětí. Nyní jsem zde, v úplně nově zřízené dětské skupině BONA, ze které se pokusíme vytvořit příjemné, bezpečné a radostné místo pro nás pro všechny

   

  Veronika – pedagog

  Jmenuji se Veronika a jsem učitelka v DS BONA. Mezi mé zájmy patří hudba, tvorba i pohybové aktivity. To vše se budu snažit uplatnit při práci s Vašimi dětmi. Dále maximálně využiji svou kreativitu, flexibilitu a především vstřícný přístup pro utvoření pohodové atmosféry a vzájemné důvěry. Věřím, že ve spolupráci s Vámi rodiči se nám povede rozvíjet děti tím správným směrem. 

   

  Petra – pedagog

  Jmenuji se Petra, pracovala jsem v jeslích, v dětských skupinách, ve školkách a ve FOD Klokánek. Mezi mé zájmy patří malování a výtvarná činnost a ráda bych to uplatnila při rozvoji tvůrčích činností dětí. Na práci s dětmi mne baví jejich přirozenost a bezprostřednost, která je jim vlastní. Ke každému dítěti se snažím přistupovat individuálně, a to vzhledem k jeho potřebám, ale rovněž se snažím vyhovět i přáním rodičů. 

   

  Denisa – pedagog

  Mé jméno je Denisa a zastávám roli pedagoga v dětské skupině Bona. Vystudovala jsem obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci své odborné praxe jsem navštěvovala dětskou skupinu. Rodinné zázemí s malým počtem dětí, kterým je tak možno individuálněji se věnovat, se mi zalíbilo, a proto jsem velmi ráda, že jsem nyní v BONĚ, kde mohu své zkušenosti a znalosti zúročit. Mezi mé záliby patří hudba, tanec, pohyb a různá výtvarná tvoření.

   

   

   

   

   

X