Náš tým

Informace o naší třídě
 • Seznamte se s naším týmem

  se vzděláním a praxí v předškolní péči
 • O nás

   

  Bára – vedoucí

  Do čeho má smysl v životě investovat lásku, čas a energii ? Za sebe odpovím, že rozhodně do dětí. Mé studium bylo zaměřeno na předškolní pedagogiku a psychologii. Byla jsem učitelkou v mateřských školách, jsem maminka dvou dětí. Nyní jsem zde, v úplně nově zřízené dětské skupině BONA, ze které se pokusíme vytvořit příjemné, bezpečné a radostné místo pro nás pro všechny

   

  Lucie – pečující osoba

   

  Celý svůj život jsem se věnovala hudbě, především zpěvu. Ve svých 24 letech jsem absolvovala rekvalifikační kurz chůvy, a začala pracovat v dětských skupinách a předškolních zařízeních jako pečující osoba. S dětmi nejraději zpívám, tančím a společně se s dětmi učíme různé básničky a říkanky. Nejdůležitější je pro mě dětský smích a úspěch každého dítěte ve všem co dělá, a co ho baví.

   

  Jana – hospodářka, pečující osoba

  Jmenuji se Jana, mým hlavním posláním v DS BONA je práce hospodářky. S Vámi rodiči jsem tedy v pravidelném kontaktu a díky téměř rodinnému prostředí i s dětmi, které mi mou práci zde velice obohacují. Úspěšně jsem absolvovala kurz chůvy, takže jsem dle potřeby zároveň i kvalifikovanou podporou pedagogického týmu.

   

  Pavla – pečující osoba 

  Děti mě naplňují svoji radostí a bezprostředností celý život. Sama jsem maminkou dvou dospělých dětí. Mým cílem je, abychom pro děti vytvořili prostředí, do kterého se budou ráno těšit. 

   

  Anička – pomocná síla – kuchyň, úklid

  Jmenuji se Anička. V Boničce se starám o to, aby měly děti pořád čisto a spokojené bříško. Pomáhám chůvám při každodenních činnostech. Sama jsem už babičkou, takže se s Vašimi dětmi společně těším z každodenních maličkostí a z toho, že jsme všichni pospolu :).