Náš tým

Informace o naší třídě
 • Seznamte se s naším týmem

  se vzděláním a praxí v předškolní péči
 • O nás

  Jana – vedoucí, hospodářka

  Jmenuji se Jana, mým hlavním posláním v DS BONA byla zpočátku pouze práce hospodářky. O rok později jsem úspěšně absolvovala kurz chůvy a stala jsem se zároveň i kvalifikovanou podporou pedagogického týmu. Od července 2022 jsem přijala i pozici vedoucí DS, mohu tak zúročit svou téměř pětiletou pracovní zkušenost v BONĚ, vlastně na všech pozicích. Mým hlavním úkolem a zároveň velkou výzvou je vést kolektiv a pracovat ve stejném duchu jako tomu bylo v předchozích letech, aby i nadále jsme zde měli jen spokojené rodiče a hlavně šťastné děti.

   

  Pavla – pečující osoba 

  Děti mě naplňují svoji radostí a bezprostředností celý život. Sama jsem maminkou dvou dospělých dětí. Mým cílem je, abychom pro děti vytvořili prostředí, do kterého se budou ráno těšit. 

  Edita

  Jsem maminka Kubíka a Klárky a čas strávený s rodinou a přáteli je to, co mě naplňuje. Dětem v Boničce bych chtěla být dobrým průvodcem při jejich poznávání a objevování světa ve věku, kdy se zásadním způsobem tvoří jejich osobnost. U dětí obdivuji jejich spontánnost a přirozenost. Jsou to naši velcí učitelé.

   

  Anička – pomocná síla – kuchyň, úklid

  Jmenuji se Anička. V Boničce se starám o to, aby měly děti pořád čisto a spokojené bříško. Pomáhám chůvám při každodenních činnostech. Sama jsem už babičkou, takže se s Vašimi dětmi společně těším z každodenních maličkostí a z toho, že jsme všichni pospolu :).